FESTYN RODZINNY

Zawsze wszystko się udaje, cztery ręce to nie dwie.
Razem sobie pomagamy, kiedy ktoś czegoś chce.
Pomagamy sobie wszyscy,  bo od tego jest Rodzina,
od niej uczę się wszystkiego  tu się życie me zaczyna.
2 czerwca odbył się w SŁONECZNEJ CHATCE festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Mamy i Taty.  Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że wszyscy wesoło spędziliśmy czas w odświętnie udekorowanym na tę okazję ogrodzie przedszkolnym. Spotkanie rozpoczęła p. dyrektor witając wszystkich przybyłych gości, a całą uroczystość poprowadziła p. Wioletta Haberla. Każda grupa przedstawiła krótki program artystyczny, później p. dyrektor podziękowała i wręczyła dyplomy wszystkim Przyjaciołom naszego przedszkola. W drugiej części imprezy dzieci mogły do woli „wyszaleć „ się na dmuchańcach, wszyscy mogli  zjeść pieczoną kiełbaskę, watę cukrową, popcorn, ciasto, wypić herbatę, kawę. Serdecznie dziękujemy tym Rodzicom, którzy upiekli  na naszą uroczystość pyszne ciasta,  Mamom: p. J. Gołombowskiej, J. Franciszok i K. Lizurek, które pomagały przy wydawaniu poczęstunków , Tatusiom, którzy pomagali uprzątnąć ogród po skończonej zabawie, panu M. Naczyńskiemu za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego, p. Bechcickiemu za obsługę tegoż sprzętu ,p. Hussowi za przywiezienie i odwiezienie ławek i stołów oraz p. Zyśko za bezpłatne wypożyczenie dmuchańców.
1000 buziaków od wdzięcznych przedszkolaków!!!!