INFORMACJA O DYŻURZE WAKACYJNYM

UWAGA   RODZICE !!!

Na zebraniu w dniu 17 kwietnia 2018r. została przedstawiona sytuacja związana z przerwą wakacyjną. W okresie lipiec – sierpień 2018r. będą remontowane dwie placówki: Przedszkole Miejskie nr 1 i Przedszkole Miejskie Nr 6, a nasze przedszkole ma zostać przeniesione do nowego budynku.

W związku z tym zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o to, abyśmy w okresie w/w przerwy wakacyjnej mogli zrealizować zaplanowane działania. Osoby, które nie będą miały możliwości zapewnienia swoim dzieciom opieki proszę o przemyślenie i podanie konkretnych terminów zapewnienia dzieciom opieki przez przedszkole, najlepiej w okresie tygodniowym np. od 2 do 6 lipca 2018r.

Termin, do którego można zapisać dziecko na tzw. „dyżur wakacyjny” to czwartek                                   26 kwietnia 2018r.  Zapisy w kancelarii przedszkola lub w razie nieobecności dyrektora przedszkola                           u zastępcy pani Aleksandry Ligarskiej.

Grażyna Panek

dyrektor przedszkola