INNOWACJA PEDAGOGICZNA W PSZCZÓŁKACH- RELACJA X

spacer012   spacer013   spacer011   spacer010   spacer008

Goście w Słonecznej Chatce

W ramach działań innowacji pedagogicznej pt.: „Nauczyć dzieci kochać wszystko co je otacza” – elementy hortiterapii w pracy z dzieckiem przedszkolnym (jak czerpać z przyrody i jej nie niszczyć) goście „Słonecznej Chatki” Pan Burmistrz Edward Maniura oraz Pani Wiceburmistrz Anna Jonczyk Drzymała wspólnie z dziećmi przygotowali kompozycje kwiatowe dla Mam z okazji ich święta.

Na koniec swojej wizyty z „Pszczółkami” posadzili sadzonki lawendy w „Lawendowym Kąciku”, który objęli honorowych patronatem. Wspólnie podejmowane działania i piękny przykład dorosłych są szczególną wartością. Tego typy inicjatywy przyczyniają się do realizacji nowych przedsięwzięć wychowawczo – organizacyjnych za co bardzo DZIĘKUJEMY.- G. Morąg