Oferta dodatkowa

W „Słonecznej Chatce” dzieci uczą się w trakcie zabawy, ćwiczą swoją sprawność, umiejętności matematyczne, nabierają doświadczenia w zakresie obsługi, wspierają się wzajemnie, pokonują trudności, nie poddają się w codziennych zadaniach i uzyskują szereg sukcesów w wielu dziedzinach – tych małych w grupie i tych spektakularnych w konkursach o różnej randze. Dzieci stają się śmiałe, otwarte, potrafią pytać i szukać odpowiedzi na pytania. To skutek pracy wynikający z obserwacji dzieci, diagnozy ich potrzeb i oczekiwań. To efekt codziennej pracy w przedszkolu – realizacji oferty zabaw, zajęć i ćwiczeń, które przygotowują Nauczycielki naszego przedszkola. Te działania służą pełniejszemu rozwojowi powierzonych nam Przedszkolaków.
………….

………..

Wychodząc naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom dzieci w naszym przedszkolu prowadzimy nieodpłatnie, następujące zajęcia

Zabawy i zajęcia z cyklu „Rozczytana Słoneczna Chatka”, które kształtują u dzieci nawyk czytania i zdobywania wiedzy