Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności

bilingualfuture    bilingualfuture     bilingualfuture     bilingualfuture     bilingualfuture

Miło jest nam Państwa poinformować o tym, że w naszym przedszkolu od września został wprowadzony program Bilingual Future „Dwujęzyczne Dzieci” . Program Powszechnej Dwujęzyczności Dzieci ma na celu promocję wprowadzenia dzieci w świat dwóch języków równolegle.

Program ten oparty jest na kursach języka angielskiego opracowanych przez Claire Selby „Baby Beetles” i „Tom And Keri”. Oba kursy bazują na nauce języka angielskiego podczas typowych dla dzieci w wieku przedszkolnym aktywności – oglądania bajek, słuchania i śpiewania piosenek, zabaw ruchowych, wykonywania prac plastycznych i graficznych.

Mamy nadzieję, że tak rozpoczęta nauka języka angielskiego pozwoli  w przyszłości absolwentom naszego przedszkola osiągnąć wysokie wyniki w nauce, ułatwi komunikację z innymi ludźmi oraz korzystanie z nowych technologii a także ułatwi funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Więcej informacji o Programie Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” – jego twórcach, założeniach i komponentach można znaleźć na stronie http://bilingualfuture.com/pl/