PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZAWODY

Dnia 11 marca dzieci z grupy „Pszczółek” odwiedziły pobliski salon fryzjersko- kosmetyczny należący do mamy naszej koleżanki z grupy –Neli. Przedszkolaki miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera i kosmetyczki ora poznać wyposażenie salonu fryzjersko- kosmetycznego. Dzieci spróbowały, jak się siedzi w fotelu fryzjerskim oraz miały możliwość położyć się na wygodnym łóżku w salonie kosmetycznym. Na zakończenie Pszczółki odwiedziły również mieszczącą się w tym samym budynku siłownię, co było wielką atrakcją dla chłopców z naszej grupy.

Wycieczka sprawiła dzieciom wiele radości oraz wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Bardzo dziękujemy mamie Neli za zaproszenie i za bardzo miłe spotkanie.

Anna Świder