ŚWIĘTO NIEZAPOMINAJKI 2017

niezapominajki-odbite-w-wodzieniezapominajki-odbite-w-wodzieniezapominajki-odbite-w-wodzieniezapominajki-odbite-w-wodzieniezapominajki-odbite-w-wodzie

Radosnym wydarzeniem w naszym przedszkolu było uroczyste zakończenie tygodniowego cyklu zajęć i zabaw pod hasłem „Przyroda wokół nas” dnia 19. 05. 2017 r.

Z wesołym programem artystycznym wystąpiły dzieci z grupy „Żabki”, otwierając uroczystość.

Po występie odbyło się spotkanie z panem Remigiuszem Brzezińskim- leśnikiem, który opowiadał dzieciom  o chronionych gatunkach zwierząt w naszej okolicy, o bezpiecznym kontakcie ze zwierzętami  i roślinami w lesie, o właściwym zachowaniu się ludzi wobec przyrody.

Wiele emocji przyniosło wręczenie nagród uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego. Prace przedstawiały zwierzęta i rośliny chronione z terenu Lublińca, do wykonania których należało użyć tzw. nieużytków ( zakrętki, plastikowe pudełka, druciki, folie).

Gratulujemy rodzinom ciekawych pomysłów i zaangażowania.

Aleksandra  Ligarska