Szlachetna paczka

Szlachetna paczka

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to

Kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi.

Jan Paweł II

Czas przedświąteczny to najlepszy okres, aby uświadomić dzieciom jak ważna jest pomoc słabszym i potrzebującym. W związku z tym nasze Przedszkole postanowiło przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Wierząc w siłę, jaka drzemie w tak dużej liczbie rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz pracowników podjęliśmy się zadania zrealizowania paczki dla potrzebującej rodziny.

Mamy nadzieje, że uwrażliwienie dzieci w tak młodym wieku na pomoc biednym zaowocuje w przyszłości oraz wzbogaci ich osobowość na większe zrozumienie i empatie w stosunku do ludzi pokrzywdzonych przez los.

W naszym przedszkolu zostanie wyznaczone specjalne miejsce gdzie będzie można zostawiać darowane przez siebie rzeczy.

W razie jakichkolwiek pytań można zgłosić się do koordynatorki akcji w przedszkolu pani Anny Świder.

Termin zbiórki: 11.12.2018r. – 20.12.2018r.