WAŻNY KOMUNIKAT

Komunikat w sprawie organizacji dyżuru wakacyjnego
w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Lublińcu

Informujemy, iż  obecnej sytuacji epidemicznej nie ma możliwości zorganizowania dyżurów wakacyjnych w formie z ubiegłych lat. Z uwagi na wynikającą z prawa konieczność wykorzystania przez personel przedszkola urlopów wypoczynkowych, w tym również zaległych oraz przygotowania dodatkowego  – 5 oddziału w Przedszkolu Miejskim nr 2 – w Lublińcu w miesiącu lipcu będzie przerwa w funkcjonowaniu przedszkola  zgodnie z Zarządzeniem nr 176/2020 Burmistrza miasta Lubliniec z dnia 17.06.2020 r., a dyżur wakacyjny będzie od 03.08.2020 do 31.08.2020.

Ponadto pracę przedszkola w trakcie dyżuru reguluje Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników  w trakcie prowadzonych zajęć w Przedszkolu Miejskim nr 2  w Lublińcu opracowana w oparciu o aktualne wytyczne MEN oraz GIS i zatwierdzona przez SANEPID, powoduje to, że liczba dzieci i godziny pobytu dzieci podczas dyżuru ulegają zmniejszeniu. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci rodziców pracujących.

Zainteresowanych Rodziców pobytem dzieci podczas dyżuru, tj. w dniach 03.08 – 31.08. 2020 prosimy o:

1. Zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników w trakcie prowadzonych zajęć w Przedszkolu Miejskim nr 2  w Lublińcu.
  2. Wypełnienie i dostarczenie do przedszkola do dnia 29.06.2020 dokumentów:
    1. Deklaracji pobytu dziecka
    2. Oświadczenia o zatrudnieniu w zależności od miejsca zatrudnienia – zał. nr 1 lub nr 2
    3. Oświadczenie nr 3

Prosimy o rozważną decyzję, gdyż ustalony skład grupy dzieci podczas całego dyżuru zgodnie z procedurą nie może ulec zmianie.

Dziękujemy za zrozumienie.