WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018-19

witamywitamy

Serdecznie witamy wszystkich Przedszkolaków i ich Rodziców w nowym budynku Przedszkola Miejskiego Nr 2 SŁONECZNA CHATKA w nowym roku szkolnym 2018/19.

Z zapasem sił, bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim przedszkolakom życzymy   samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie, by każdy dzień  w przedszkolu przyczyniał się do rozwoju waszych umiejętności, zainteresowań, talentów i marzeń.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola , oraz życzymy Wam wiele radości i satysfakcji z sukcesów i postępów Waszych pociech.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola