FESTYN RODZINNY: MAMA, TATA I JA

Uroczyste obchody wspólnego święta Dzieci, Mam i Tatusiów miały miejsce 6 czerwca 2017 r. w formie festynu.

Przygotowano szereg atrakcji, które rozpoczął występ taneczno- wokalny poszczególnych grup dzieci.

Rodzice z dziećmi podziwiali występy akrobatek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz wspólnie bawili się podczas aerobiku prowadzonego przez p. Agnieszkę Bregułę. Dzieci wytrwale czekały w kolejce do „malowania buzi”, aby choć na krótko zmienić się w wyczarowaną kolorami postać.

Aby nabrać sił uczestnicy festynu częstowali się pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców, kiełbaską z grilla i grochówką.

Radosnej atmosfery nie popsuły strugi deszczu, który kilkakrotnie przerywał biesiadowanie na świeżym powietrzu.

Dziękujemy Rodziców, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Bożenie Wręczyckiej , pani Agnieszce Bregule i wszystkim , którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu.

Aleksandra Ligarska