Odwiedziny ,,Sówek’’ w bibliotece

16 maja dzieci z grupy ,,Sówek’’ udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej  filii nr 3.Po zwiedzeniu biblioteki, dzieci wzięły udział w zajęciu o pszczołach z racji przypadającego święta nietypowego 20 maja-Światowego Dnia Pszczoły. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek z życia pszczół a także wykonały pracę plastyczną ,,Pszczółka’’ ,którą zabrały do domu. ,,Sówki’’ pamiętając o święcie polskiej przyrody, podarowały paniom bibliotekarką podziękowanie z niezapominajkami, aby  o nich pamiętały i odwiedziły ich w przedszkolu, z kolejnymi zajęciami. Dziękuję p. Beacie  za przeprowadzenie ciekawych zajęć, p. Bożence za pomoc  w organizacji spotkania a rodzicom za przygotowanie dzieci, a dzieciom za aktywne uczestnictwo w zajęciu.

Joanna Bełkot