Uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie ,,Sówek’’

,,Pożegnania nadszedł czas, szkoła woła Nas’’

21 czerwca w grupie ,,Sówek’’ odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów, na które zaprosiliśmy rodziców , panią dyrektor i panią sekretarkę. Podczas części artystycznej  absolwenci podziękowali paniom za opiekę, każdą pomoc. Młodsi koledzy z grupy recytując wiersze podziękowali im za wspólną zabawę. Po części artystycznej pani dyrektor wręczyła dzieciom  dyplomy ukończenia przedszkola oraz wszystkie ,,Sówki’’ obdarowane zostały prezentami. Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie prezentów, wszystkim rodzicom za współpracę, pomoc, każde dobre słowo. Dziękuję pani Marcie za pomoc wprowadzeniu grupy a pani Bożence za współpracę ,pomoc, wsparcie. Ale szczególne podziękowania kieruję w kierunku moich ,,sówek’’ za każdy uśmiech, miły gest i życzę im powodzenia  na dalszym etapie edukacyjnym.

Dzięki zaangażowaniu rodziców odbyło się ognisko w Ośrodku Jeździeckim Traken. Dziękuję pani Beacie za zorganizowanie super niespodzianki dla dzieci.

Joanna Bełkot