DZIEŃ BABCI I DZIADKA U MOTYLKÓW

„Kochana Babciu,  kochany Dziadku z okazji Waszego święta, w dniu pełnym radości życzymy zdrowia, samych pomyślnych zdarzeń,  realizacji skrytych marzeń, a od najbliższych- dużo miłości”

kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7kwiatypapi7

Takie życzenia od swoich wnuków  otrzymały Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy Motylki. Specjalnie na tę okazję dzieci  przygotowały przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” oraz podarowały zdjęcie we własnoręcznie wykonanej ramce.

Dziękujemy mamie Mileny K. , Kuby W. Kuby S, Bartka i Maxa za przygotowanie słodkości na uroczystość.

Dorota Tadeusiak – Śliwa