Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

WAŻNE INFORMACJE - czytaj dalej

Drodzy Rodzice !

Planujemy rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/21r. w dniu 01.09.2020r.

Przedszkole wraca do stałych godzin pracy, będzie czynne w godz. 5.30 – 17.00., jednakże nadal obowiązują obostrzenia sanitarne zgodnie z wytycznymi MEN i GIS, zapisane w obecnie aktualizowanej  procedurze bezpieczeństwa.
Listy przydziału dzieci do poszczególnych grup będą wywieszone na drzwiach wejściowych do przedszkola w dniu 26.08.2020r. oraz dostępne telefonicznie w sekretariacie.

Informujemy, iż w pierwszym dniu pobytu dzieci powinny być zaopatrzone w obuwie zmienne oraz ubranie do przebrania, umieszczone w zamkniętym woreczku i pozostawione w szatni. Prosimy także o nie przynoszenie własnych zabawek i innych przedmiotów oraz słodyczy i napojów.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola i potrzebnych przyborów będą podane na zebraniach grupowych, które ze względów bezpieczeństwa odbędą się wg poniższego harmonogramu:

• 31.08.2020r. o godz. 15.30 – zebranie ogólne z dyrektorem dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych, natomiast o godz. 16.00 – zebranie grupowe dla Rodziców dzieci z grup najmłodszych, tj.: „Pszczółki” i „Żabki”;
  • 01.09 2020r. o godz. 16.00 – zebranie dla Rodziców z grupy „Motylki”;
  • 02.09.2020r. o godz. 16.00 – zebranie dla Rodziców z grupy „Sówki”;
  • 03.09.2020r. o godz. 16.00 – zebranie dla Rodziców z grupy „Biedronki”

Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z CIVID – 19 w zebraniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic/ opiekun dziecka. Nadal obowiązuje na terenie przedszkola przestrzeganie reżimu sanitarnego, dotyczącego dezynfekcji rąk, noszenia maseczki i dystansu społecznego.

Prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej Przedszkola Miejskie nr 2, gdyż wszelkie aktualne informacje będą tam zamieszczane.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem:
Anna Wachowska

Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/21 w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Lublińcu – pdf