OTWARCIE NOWEGO BUDYNKU PRZEDSZKOLA

IMG_7670   IMG_7682    IMG_7630    IMG_7623    IMG_7595

We wtorek 9. 10. 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość związana z otwarciem nowego budynku. Licznie zgromadzonych Gości: przedstawicieli Urzędu Miasta z panem Burmistrzem, Edwardem Maniurą, panią Wice-burmistrz Anną Jonczyk- Drzymałą, Przewodniczącym Rady Miasta Gabrielem Podbiołem,  Dyrektorów lublinieckich szkół , przedszkoli i innych instytucji miejskich, przedstawicieli władz oświatowych w osobach  p. Aliny Janowskiej – Dyrektora Delegatury Kuratorium w Częstochowie        i p. Wizytator Anity Imiołek, przedstawiciela Firmy DOMBUD,  byłych Pracowników naszego przedszkola oraz Rodziców powitała w progach SŁONECZNEJ CHATKI p. dyrektor Anna Wachowska.

Tytuł spojlera

Burmistrz Miasta Lublińca, p. Edward Maniura razem z przedszkolakami za pomocą symbolicznego klucza dokonał uroczystego otwarcia. Następnie przedszkole poświęcił proboszcz  parafii pw. Podwyższenia Św. Krzyża ks. Bronisław Jakubiszyn.  Dyrektor Anna Wachowska przybliżyła historię powstania naszego przedszkola i podziękowała wszystkim osobom, dzięki którym powstał tak piękny obiekt. Głos zabrali również : p. Burmistrz E. Maniura, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Gabriel Podbioł oraz  Dyrektor Delegatury Kuratorium w Częstochowie p. Alina Janowska.  Uroczystość uświetniły występy dzieci z poszczególnych grup: „Motylków”, „Biedronek”, „Pszczółek” i „Żabek” gorąco oklaskiwane przez oglądających je Gości. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, na którym  nie mogło zabraknąć tortu w kształcie logo naszego przedszkola. Rodzice z Dziećmi zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z wodzirejem. Były również wolontariuszki Ania i Ola, które malowały twarze dzieciom. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej uroczystości: Rodzicom, którzy upiekli ciasta, Firmie budowlanej DOMBUD, Firmie cateringowej MUFINEK,    Studiu ŚWIAT FANTAZJI, Firmie HOGER, Gospodarstwu Rolno- Sadowniczemu BROMER, Piekarni- Cukierni ŁUBOWSKI, Piekarni- Ciastkarni FAMUŁA. 1000 buziaków od wdzięcznych przedszkolaków!!!!!!!