POŻEGNANIE STARSZAKÓW

motyle

Życie składa się z powitań i pożegnań. Tak niedawno we wrześniu witaliśmy się, spotykając się wszyscy w Motylkach, a dziś nadszedł czas pożegnania. Ten rok szkolny, niespotykanie krótki z powodu pandemii koronawirusa, minął nam bardzo szybko- może nawet za szybko- na zabawie i nauce. Mamy nadzieję, ze wszyscy będziecie radośnie wspominać te wspólnie spędzone miesiące. Zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować Dzieci do przekroczenia progu szkoły. Mamy nadzieję, że nam się to udało. Drodzy Rodzice, gratulujemy Wam tak wspaniałych Dzieci. Część Przedszkolaków zostaje w SŁONECZNEJ CHATCE i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A Dzieciom, które idą do I klasy życzymy samych sukcesów w szkole,  i……nie zapominajcie o nas.

Wychowawczynie grupy: Anna Kolp i Ewa Bąk

_DSC3094    _DSC3129    _DSC3123    _DSC3115    _DSC3098