POŻEGNANIE STARSZAKÓW

motyle

Życie składa się z powitań i pożegnań. Tak niedawno we wrześniu witaliśmy się, spotykając się wszyscy w Motylkach, a dziś nadszedł czas pożegnania. Ten rok szkolny, niespotykanie krótki z powodu pandemii koronawirusa, minął nam bardzo szybko- może nawet za szybko- na zabawie i nauce. Mamy nadzieję, ze wszyscy będziecie radośnie wspominać te wspólnie spędzone miesiące. Zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować Dzieci do przekroczenia progu szkoły. Mamy nadzieję, że nam się to udało. Drodzy Rodzice, gratulujemy Wam tak wspaniałych Dzieci. Część Przedszkolaków zostaje w SŁONECZNEJ CHATCE i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A Dzieciom, które idą do I klasy życzymy samych sukcesów w szkole,  i……nie zapominajcie o nas.

Wychowawczynie grupy: Anna Kolp i Ewa Bąk

_DSC3094    _DSC3129    _DSC3123    _DSC3115    _DSC3098

Pożegnanie najstarszej grupy z przedszkolem w tym roku nie mogło się odbyć w tradycyjnej formie. Jednak, dzięki pomocy i zaangażowaniu Rodziców, udało się – oczywiście przy zachowaniu obowiązujących zaleceń bhp. Rodzice przesłali nam zdjęcia i nagrania dzieci wierszy na zakończenie przedszkola, z których złożyliśmy prezentację- „E- pożegnanie starszaków”.

24 czerwca 2020 r.  w godz.15.30-16.30 dzieci pojedynczo razem  ze swoimi rodzicami odwiedziły nasze przedszkole, w którym czekały na nich: p. Dyrektor i panie Ewa, Ania i Basia. Każdy z absolwentów otrzymał  upominek przygotowany przez wychowawczynie i mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy przygotowanej na tę chwilę dekoracji.

Podziękowania otrzymali też rodzice za całoroczną współpracę z przedszkolem- życzenia i płytę DVD ze zdjęciami dzieci z ich tegorocznych działań w przedszkolu i filmem- . „E- pożegnanie starszaków”.

Tegoroczne pięciolatki od przyszłego roku szkolnego spotykają się w innym niż dotychczas składzie. Również dla nich i dla ich Rodziców przygotowałyśmy skromne upominki.