SŁONECZNA CHATKA proponuje…poniedziałek, 22.06.2020

oooooooooooo — kopia    t    mycie-rak-do-codziennej-higieny-osobistej_29937-4037    w    g

BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień- coraz bliżej. Ale nasze tegoroczne plany wypoczynkowe i sposób odpoczynku całkowicie zmienił koronawirus. Przez cały czas musimy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, aby uniknąć zakażenia i w zdrowiu od 1 września rozpocząć nowy rok przedszkolny w SŁONECZNEJ CHATCE.

Opracowanie Anna Kolp i Ewa Bąk

SŁUCHANIE BAJKI DOROTY BRÓDKI - O ZŁYM KRÓLU WIRUSIE I DOBREJ KWARANTANNIE
PIOSENKA MYJ RĘCE Z LISKIEM

Przypomnij sobie zasady prawidłowego mycia rąk.

Biegnie lisek do łazienki
Umyć swoje łapki!

Nie chce na nich mieć wirusa!
Ni zarazków żadnych, ni zarazków żadnych!

Oj lisku,  lisku  ! My Cię podziwiamy
I myjemy rączki, bo też o nie dbamy
Myjemy tyle, ile trwa piosenka

Jedna i druga jest już czysta ręka!

eb4cd528-854c-416d-b549-e21df297d1ed
2_plakat_KV_–_dla_dzieci

KARTA PRACY - MASECZKA OCHRONNA

Ozdób dowolnymi wzorami lub rysunkiem maseczkę ochronną przeciwko koronawirusowi.

PROPOZYCJE ZABAW LOGOPEDYCZNYCH

DROGIE DZIECI! BARDZO DZIĘKUJEMY WAM ZA WSPÓLNĄ PRACĘ ZDALNĄ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE SKORZYSTALIŚCIE Z NASZYCH PROPOZYCJI ZABAW I ĆWICZEŃ LOGOPEDYCZNYCH. MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ. ZA WSPANIAŁĄ PRACĘ, WŁOŻONY TRUD, CHCEMY WAM PRZEKAZAĆ E-DYPLOM NA PAMIĄTKĘ PRACY ZDALNEJ. WYSTARCZY TYLKO GO WYDRUKOWAĆ I POPROSIĆ MAMĘ O JEGO  WYPISANIE. SZKODA, ŻE NIE MOŻEMY OSOBIŚCIE WAM PODZIĘKOWAĆ ZA WSPÓLNĄ PRACĘ NA ZAJĘCIACH LOGOPEDYCZNYCH. POZDRAWIAMY!

LOGOPEDKI: PANI ASIA I PANI MARZENA