Dzień Edukacji Narodowej w Słonecznej Chatce

My kochamy nasze panie

Dziś życzenia im składamy

Dziękujemy, że codziennie wiele czasu spędzają z nami.

15 październik to ważny dzień dla nas. W tym dniu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, która złożyła wszystkim pracownikom najlepsze życzenia. Grupa Motylki przygotowała uroczystą akademię, na którą zaprosiła byłych pracowników ,a także wszystkie panie i pana Piotrka, którzy cały czas nam pomagają i się nami opiekują. Po występie każda pani została obdarowana upominkami i kwiatami. Był też poczęstunek dla naszym gości. W tym dniu również inne przedszkolaki pamiętały o paniach i składali im życzenia oraz wręczali słodkie prezenciki przygotowane z pomocą swoich pań.

Dziękujemy mamie Miłosza za piękne róże i słoneczniki.  Dziękujemy pani Halinie za uszycie na tę okazję spódniczek dla dziewczynek i muszek dla chłopców. Dziękujemy także paniom: Bożence, Kasi ,Asi Sylwii, Basi, Beacie, Agnieszce i panu Piotrkowi za pomoc w organizacji uroczystości i przygotowaniu poczęstunku.

Joanna Bełkot, Karolina Karolak-Masalska.