Dzień Mamy i Taty u Pszczółek

,,Mamo tato cóż Wam damy, jedno serce tylko mamy a w tym sercu róży kwiat mamo ,tato żyjcie nam sto lat’’.

24 maja w grupie ,,Pszczółek’’ odbyło się ważne wydarzenie a mianowicie uroczystość Dnia Mamy i Taty. O godz. 15.30 rodzice w komplecie stawili się w naszej sali a dzieci przepięknie dla nich wystąpiły. Były wiersze, piosenki, tańce i oczywiście prezenty, które już wcześniej przygotowaliśmy. Po występie odbył się słodki poczęstunek, za który dziękujemy rodzicom.

Bardzo serdecznie dziękujemy paniom: Bożence, Kasi, Beacie, Basi, Sylwii, Agnieszce i panu Piotrkowi za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a pani Soni i grupie ,,Motylków’’ za gościnność w tym dniu.

Dziękujemy rodzicom za słodkości, kwiaty i obecność a naszym wspaniałym ,,pszczółkom’’ za przepiękny występ. Joanna Bełkot, Karolina Karolak-Masalska