DZIEŃ MAMY I TATY W ŻABKACH

Kochana Mamo, kochany Tato,
Dziś podziękować chcę Wam za to:
Że mnie kochacie, że o mnie dbacie
I wszystkie psoty mi wybaczacie

25 maja Żabki  świętowały Dzień Mamy i Taty, pięknie wystrojone zaprezentowały krótki repertuar artystyczny. Żabki recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Nie mogło zabraknąć zabaw z rodzicami dziewczynki tańczyły z tatusiami, a chłopcy z mamusiami taniec Nie chcę cię znać, oraz taniec w kole do piosenki Gdy smutno Ci i źle.  Był to dzień pełen emocji                    i wzruszeń rodzice po raz pierwszy zobaczyli swoje kochane dzieci na małej przedszkolnej scenie.  Na zakończenie Żabki zaśpiewały Sto lat !!! dla Rodziców i wręczyły upominki. Po pięknym występie był słodki poczęstunek przygotowany przez naszą P. Kasię i Rodziców. Serdecznie dziękujemy Drodzy Rodzice za wasze zaangażowanie w przygotowania naszej uroczystości  za przygotowanie strojów oraz piękne fryzury naszych dziewczynek dziękujemy Pani Ewie. Wspólnymi siłami dbamy o dobro naszych Żabek.