DZIEŃ RODZINY W GRUPIE „ŻABKI”

„Rodzina: miejsce, gdzie życie się zaczyna i miłość nigdy nie kończy.”

W naszej najmłodszej grupie przedszkolnej 28 maja świętowaliśmy Dzień Rodziny. Było wspaniale, dzieci elegancko ubrane przywitały piosenką swoich najbliższych. Sala pięknie udekorowana wypełniła się gośćmi, zapachem kawy i ciasta. Dzieci cudownie występowały: śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki. Na zakończenie podarowały rodzicom śliczne upominki oraz moc uścisków i całusów. Był to dzień pełen wrażeń, radości i miłości. Przyjemna, rodzinna atmosfera towarzyszyła nam do samego końca. Serdecznie dziękujemy za obecność w tym szczególnym dniu wszystkim przybyłym gościom. Przedszkolakom za cudowne występy pełne wzruszeń, rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Pani Beacie, Pani Kasi oraz Pani Agnieszce za pomoc przy organizacji.

Wychowawczynie: Patrycja Kuriata , Magdalena Wolka