„Moja wymarzona książka” – rodzinny konkurs plastyczno – czytelniczy

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym „Moja wymarzona książka”. Wymarzoną książką może być baśń, zbiór wierszy, powieść, jak również  książka popularnonaukowa, np. o kosmosie, dinozaurach, roślinach, a nawet książka kucharska. Może być to książka już istniejąca, znana, np. ulubiona bajka albo taka, która jeszcze nie istnieje – wymyślona przez dziecko.

Wybór należy do dziecka.

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu.
  2. Cele konkursu:
    1. Rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci
    1. pobudzanie wyobraźni i fantazji czytelnika,
    1. prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej
  3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci wraz z Rodzicami z Przedszkola nr 2 w Lublińcu.
  4. Termin dostarczenia 08.12.2021 r.
  5. Warunki uczestnictwa w konkursie:
  6. Uczestnicy wykonują okładkę wymarzonej książki
  7. Technika pracy  – dowolna
  8. Format pracy – A4
  9. Prace należy dostarczyć do grupy Sówki lub Motylki
  10. Każdy uczestnik dostarcza jedną pracę.
  11. Do konkursowej pracy należy dołączyć informację z imieniem i nazwiskiem autora (dziecka), nazwę grupy do której uczęszcza.
  12. uczestnik wyraża zgodę na publikowanie ich na stronie internetowej przedszkola i zamieszczeniu w galerii w holu przedszkola.
  13. Przesłanie prac na konkurs oznacza akceptację warunków, wyrażonych w niniejszym regulaminie i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ( imię, nazwisko, grupa dziecka) przez Organizatora Konkursu Plastycznego, w celach wynikających z regulaminu tego konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
  14. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani na stronie internetowej przedszkola.
  15. Prace obejrzeć będzie można w galerii  w holu przedszkola i na stronie przedszkola.
  16. Na uczestników czekają  nagrody i dyplomy.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym!!!!!!!!!!!!!

Koordynatorki konkursu:

Joanna Bełkot, Dorota Tadeusiak – Śliwa