Podsumowanie projektu „ZACZYTANE BIEDRONKI”

24 czerwca odbyło się w grupie uroczyste zakończenie projektu na  rok szkolny 2021/22. Dzieci otrzymały  Dyplom Młodego Czytelnika- Słuchacza oraz książkę „Najciekawsze bajki przedszkolaka”.

W ramach projektu w ciągu roku m.inn.

Zorganizowaliśmy tablicę „Kącik Młodego Czytelnika”, na której zaznaczano dyżurnych- opiekunów biblioteczki, zapisywano tytuły przeczytanych (ilość stron) i wysłuchanych (czas w minutach) bajek, opowiadań .

Przy ww  tablicy zorganizowano miejsce do przeglądania książek dla dzieci: kanapa i półka z książkami.

Codziennie dzieci miały możliwość słuchania opowiadań i bajek w czasie poobiedniego relaksu na dywanie:

• wysłuchaliśmy 313 minut i 5 sekund audiobooków
  • przeczytaliśmy 1112 stron opowiadań i bajek

Projekt mamy zamiar kontynuować w przyszłym roku szkolnym. Zostało nam jeszcze kilka zadań do realizacji.

Wychowawczynie grupy Ewa Bąk i Anna Kolp