POŻEGNANIE W GRUPIE PSZCZÓŁEK

Pociąg małych Pszczółek przez 10 miesięcy toczył się turkotał, aż się trochę zmęczył.
 Chce nieco odpocząć, więc chyba ma rację, że gwiżdże: wysiadać! Już stacja wakacje!
A gdzie jest ta stacja? Wszyscy ją znajdziecie, bo gdziekolwiek leży, zawsze bywa w lecie.

Żegnamy się z salą Pszczółek, z niektórymi koleżankami i kolegami, którzy od września pójdą do starszych grup, a my spotkamy się w Biedronkach. Na zakończenie pracowitego roku szkolnego były prezenciki dla dzieci, podziękowania dla rodziców za miłą współpracę, mini sesja zdjęciowa,  słodki poczęstunek i jak zwykle dyskoteka.

Ewa Bąk, Anna Kolp i Barbara Busko