#RazemNaŚwięta- życzenia dla żołnierzy

W ramach akcji świątecznej „Razem na święta”, której inicjatorem jest MEN przygotowaliśmy życzenia świąteczne dla służb medycznych- lublinieckiego SOR-u i służb mundurowych: policji, straży pożarnej i wojska. Ponieważ wielu rodziców naszych przedszkolaków pracuje w jednostce wojskowej, życzenia wraz ze skromnymi upominkami w postaci własnoręcznie upieczonych pierników zostały przekazane osobiście na ręce żołnierza, który odwiedził SŁONECZNĄ CHATKĘ. W przygotowanie kartek i upominków zaangażowały się grupy „Biedronek”, :Sówek”, Żabek” i „Pszczółek”. Spotkanie odbyło się zgodnie z procedurami obowiązującymi w czasie pandemii covid19.