Śniadanie Wielkanocne i odwiedziny Wielkanocnego Zajączka w Motylkach

W Naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne, które zorganizowaliśmy dla całej grupy oraz ugościliśmy naszą Panią sekretarkę – Joannę Jureczko. Wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy i udekorowaliśmy stół wielkanocny. Atmosfera była napełniona radością i śmiechem, gdy dzieci delektowały się smakołykami i dzieliły swoimi wrażeniami z przyjaciółmi. Grupa Motylków poprzez opowieść ruchową przeplataną zagadkami miała za zadanie odnaleźć Wielkanocnego Zajączka. Po odgadnięciu wszystkich zagadek dzieci udały się na poszukiwania upominków. To był wyjątkowy poranek, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Dziękujemy bardzo za nieocenioną pomoc Pani Sylwii Fronczek, która zawsze służy pomocną dłonią.

Sonia Lis, Anna Świder