WIGILIA W ŻABKACH

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 21.12.Był to szczególny dzień, Żabki odświętnie ubrane spotkały się po raz pierwszy przy wigilijnym stole w gronie przedszkolaków. Już od rana trwały przygotowania, wspólnie kolędowaliśmy zjedliśmy pyszne śniadanie , żeby nabrać sił do wspaniałej zabawy. Żabki poczuły Magię Świąt ubrały czapeczki mikołajkowe i wyruszyły w podróż po przedszkolu składając wszystkim grupom świąteczne życzenia wręczając własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami oraz pierniczki 😊. Następnie Żabki z uśmiechem na buzi zasiadły do uroczystego stołu, aby zjeść wigilijny obiad, pośpiewać kolędy oraz złożyć sobie świąteczne życzenia. Czas ten był wspaniałym przeżyciem pełnym uśmiechu i radości, oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów 😊pod choinką. Żabki otrzymały na koniec świąteczne upominki od Pań.