Wycieczka autokarowa Pszczółek.

12 czerwca grupa ,,Pszczółek’’ wybrała się na wycieczkę do agroturystyki w Kośmidrach. Dotychczas pani Małgosia przyjeżdżała do nas na zajęcia w przedszkolu, a dzisiaj my wybraliśmy się na warsztaty w plenerze. Podczas zajęć poznaliśmy zwierzęta zamieszkujące gospodarstwo, mogliśmy je karmić, dowiedzieliśmy się co jedzą te zwierzęta. Poznaliśmy także jakie narzędzia dawniej wykorzystywano w gospodarstwie a jakie obecnie służą do pracy w ogrodzie. Odwiedziliśmy także ogródek warzywny, poznaliśmy zasadzone tam warzywa ,które mogliśmy po dotykać ale także skosztować. Każdy z nas zasadził sadzonkę ogórka, którego mogliśmy zabrać do swoich domów. Po intensywnej pracy udaliśmy się na posiłek, po którym mogliśmy pobawić się na placu zabaw .Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Dziękujemy pani Małgosi za super zajęcia, a firmie Trans Gregor za bezpieczną podróż autokarem.

Joanna Bełkot, Karolina Karolak- Masalska.