Zajęcia sportowe u Biedronek i Pszczółek

W poniedziałek 21 czerwca ,,Biedroneczki” i ,,Pszczółki’’ wzięły udział w zajęciach sportowych, które poprowadził pan Artur Gowin tata naszego kolegi Andrzejka z grupy ,,Żabek’’. Zajęcia te odbyły się na boisku szkolnym. Po krótkim wprowadzeniu pan Artur zaprosił dzieci do ćwiczeń. Najpierw była rozgrzewka, potem zabawy: ,,złap ogonek”, ,,berek”, ,,berek kucany”. W kolejnym etapie zajęć dzieci podzieliły się na grupy i miały do wykonania zadanie grupowe między innymi przejście przez ,,las z przeszkodami’’. Na koniec zajęć dzieci bawiły się z piłką. Dzieciom towarzyszyła dobra zabawa i nutka rywalizacji. Zmęczone ale szczęśliwe, wróciły do przedszkola.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Arturowi
za trening i wspaniałą zabawę.

PSZCZÓŁKI

BIEDRONKI