Zakończenie u Sówek

Przedszkola czas już minął nam……i nadszedł czas pożegnania. Przed starszakami kolejny etap edukacji- szkoła. 19 czerwca spotkaliśmy się z rodzicami na ostatniej już w SŁONECZNEJ CHATCE uroczystości. Było bardzo miło, wzruszająco, niejednemu z nas łezka w oku się zakręciła. Dzieci zaprezentowały program artystyczny w dwóch częściach. Pierwsza to retrospekcja 4 lat w Pszczółkach, Biedronkach, Motylkach i Sówkach- kolorowa, rozśpiewana, roztańczona. W drugiej, bardziej oficjalnej części dzieci pożegnały się z paniami. Każda Sówka  otrzymała dyplom, upominek przygotowany przez wychowawczynie, a Rodzice podziękowania za super współpracę. Na koniec sesja zdjęciowa i poczęstunek i mega-tort przygotowany przez Rodziców.

Wychowawczynie grupy Sówki- Ewa Bąk i Anna Kolp
Gabriela Drop i Barbara Busko