KRASNOLUDKI – świeto grupy

Nasze święto grupy odbyło się 2.12.2014r. Postanowiliśmy się przebrać za „krasnoludki”, aby rodzice nas nie poznali. Zaśpiewaliśmy piosenki i wyrecytowaliśmy wierszyki, których nauczyliśmy się w przedszkolu. Potem zaprosiliśmy rodziców do wspólnej zabawy. Musieliśmy zdać egzamin, aby zostać przyjętym do grona przedszkolaków. Skakanie na jednej nodze nie było takie trudne, rozpoznawanie kolorowych liści też, ale najgorzej było wypić sok z cytryny. Pomogły nam nasze ukochane mamy.
Po egzaminie Pani Dyrektor wręczyła każdemu pamiątkowy medal. Na zakończenie zrobiliśmy ozdoby choinkowe do naszej grupy i do domu:  krasnoludki z szyszek i kolorowych cekinów. Każde dziecko otrzymało także balon na pożegnanie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na naszą pierwszą uroczystość i choć chwilami mieliśmy straszną tremę już cieszymy się na następne spotkanie.                                   „Krasnoludki” i dwie panie Wiole