DZIEŃ BABCI I DZIADKA W 6- LATKACH

„Nikt nie jest w stanie zapewnić dzieciom tego, co mogą im dać dziadkowie:
 to Oni obsypują pyłem gwiazd życie swoich wnucząt.”
A. Haley
Babcia i Dziadek, to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, spokojem i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, życzliwości i zrozumienia dla małych i dużych problemów dzieci. Dzień Babci i Dziadka mimo że obchodzone w styczniu to jedne z najcieplejszych świąt. Z tej okazji dzieci z grupy Motylki przygotowały bajkę pt. „Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków”, oraz zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek. Goście docenili starania dzieci, z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, a pochwałom i podziękowaniom nie było końca.
                                                                                                                                                      Urszula Słota