DZIEŃ PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 2 SŁONECZNA CHATKA – 28.03.2012

„Dobrego nigdy za wiele”- Miguel de Cervantes

Uroczystość Dnia Przyjaciela Przedszkola od 10 już lat gości w kalendarzu naszej  placówki. Co roku właśnie w ten jeden dzień chcemy szczególnie gorąco podziękować wszystkim tym, którzy bądź to finansowo, bądź dobrym słowem nas wspierają.

Również i w tym roku 27 marca zaprosiliśmy w nasze skromne progi ludzi serdecznych i życzliwych, mających na względzie dobro przedszkolaków i chcących nas wesprzeć- Przyjaciół „SŁONECZNEJ CHATKI”. Są to nie tylko rodzice naszych przedszkolaków,  ale również i Jednostka Wojskowa, Nadleśnictwo, a także kilka lublinieckich Firm.  Gości serdecznie powitała dyrektor Grażyna Panek, która dziękując za przybycie na nasze spotkanie życzyła Wszystkim samych miłych wrażeń z pobytu w otoczeniu dziecięcych artystów. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy 6- latków, które przygotowały dla Gości przedstawienie „O wiośnie w lesie i o wiewiórki ważnym interesie”, a pozostałe 4 grupy zaprezentowały  tańce i piosenki. Dzieci występowały z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, bo wiedziały, że nasi Goście robią dużo dobrego dla naszej placówki. Wszystkim Gościom p. dyrektor gorąco podziękowała i wręczyła im pamiątkowe dyplomy.

Cieszymy się, że nasza SŁONECZNA CHATKA ma tylu Przyjaciół, którzy dzielą się z nami swoim sercem i życzliwie patrzą na nasze działania.

Uroczystość przygotowały E. Bąk i A. Kolp