FINAŁ AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”

Szanowni Rodzice

Serdecznie dziękujemy za dary z serca płynące dla rodziny, którą wzięliśmy w świąteczną opiekę, w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Obdarowana rodzina za moim pośrednictwem składa serdeczne podziękowania oraz zaprasza na „Kolędowanie ze Śląskiem” w sali kameralnej- kaplicy pałacowej w Koszęcinie na występ chórów w dniu 20. 12. 2014 r. o godz. 17. 00. Wstęp wolny.

Wyrazy podziękowania należą się także pani Annie Kukowce, która będąc wolontariuszką zaproponowała nam udział w tej akcji. Ze swej strony pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w tę akcję Pracownikom przedszkola.

Dyrektor Przedszkola mgr Grażyna Panek