Jak obchodzimy Święto Mamy i Taty w naszym przedszkolu – maj 2009

Najmłodsza grupa – 3 latków zaprosiła swoich Rodziców na spotkanie          26.05.09 r. na godz. 15.30. W odświętnie udekorowanej sali dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, złożyły  Mamom i Tatom życzenia, zaśpiewały tradycyjne „100 lat” i wręczyły prezenty: kwiaty i laurki. Po występie zaprosiliśmy naszych gości na mały poczęstunek.

27 maja 2009 do „Słonecznej Chatki” przyszły zaproszone Mamy dzieci                      5 – 6 letnich. Dzieci śpiewały piosenki przekazywały Mamom „Dobre rady”, które podpowiadała im szklana kula.

Przedszkole Nr 2 kultywuje tradycje regionalne dlatego nie mogło zabraknąć podczas tej uroczystości piosenki   śląskiej, dzieci zaśpiewały „Karolinkę”. Były prezenty dla Mam, życzenia  i poczęstunek.