KONCERT CHARYTATYWNY

20.06.2013r. dzieci z grupy MOTYLKI wzięły udział w Koncercie Charytatywnym pt. „Kolorowo i wesoło” zorganizowanym przez Szkolny Klub Wolontariusza przy Szkole Podstawowej Nr 1. Dary uzyskane z koncertu zostały przekazane na rzecz Przytuliska dla zwierząt w Lublińcu. Mali artyści dzięki udziałowi w koncercie również przyczynili się do polepszenia warunków życia zwierząt, a jednocześnie nauczyły się że są wśród nas zwierzęta które bez naszej pomocy nie dają sobie rady, dowiedziały się na czym polega działalność wolontariuszy, kto nim może zostać, kiedy można zostać wolontariuszem.
                                                                                                                                                         Urszula Słota