KONKURSY PLASTYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę,
kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki, kiedy je poproszę,
namalują wszystko, to, co chcę.
Dzieci z naszego przedszkola zawsze chętnie biorą udział w konkursach, a już szczególną popularnością cieszą się wśród nich konkursy plastyczne. I tak od początku roku szkolnego 2009/10 wykonaliśmy prace na:
Konkurs „Komandosi w Wojsku Polskim”- organizator: Klub Garnizonowy Lubliniec. Nagrody zdobyli z grupy 6-latków: I miejsce- Julia Maszkowska- i III miejsce- Kamil Wawryszczuk.
Konkurs „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”- organizator MDK Lubliniec- I miejsce dla Kamila Wawryszczuka z grupy 6-latków.
Konkurs „Zaczarowana choinka”- organizator MDK Lubliniec- wygrało nasze przedszkole reprezentowane przez grupę 4-latków.
Konkurs „Świąteczna Kartka Wielkanocna”- organizator: Klub Garnizonowy Lubliniec- wyróżnienie zdobył Kuba Słupczewski z grupy 6 latków.
Konkurs „Wiosna tuż tuż”- organizator: Przedszkole Miejskie Nr 7
w Lublińcu.- III miejsce w kategorii „dzieci 4 letnie” zdobyła Julia Knop,
a wyróżnienie w kategorii „dzieci 6 letnie” przypadło Arkowi Weberowi.
III Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę Wielkanocną- organizator MDK Lubliniec- nagrodę za III miejsce otrzymała Zuzia Michałek z grupy 6 latków.