MIKOŁAJ W SŁONECZNEJ CHATCE

Mikołaju, Mikołaju, na Ciebie czekamy też. Moc prezentów nam przyniesiesz, o czym marzę dobrze wiesz…

IMG_1037

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne ,na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz tego wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą.

Spotkanie z Mikołajem rozpoczął występ aktorów Teatru Własnego z Chorzowa  z „Bajką ze śmiechem”.   Później sam Mikołaj przyniósł wór prezentów dla grzecznych przedszkolaków- w tym roku była to paczka ze słodyczami i pluszowy miś- przytulanka. Każda grupa dostała też pudło z zabawkami i grami.