REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 2 W LUBLIŃCU
NA ROK SZKOLNY 2019/2020

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Kryteria ustawowe brane pod uwagę na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego

Kryteria dodatkowe brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego

W naszym przedszkolu nad opieką, wychowaniem i edukacją czuwa doświadczona, wysoko wykwalifikowana, życzliwa i oddana pracy z dzieckiem Kadra pedagogiczna, wspierana przez miły Personel pomocniczy. U nas dzieci zjedzą dobre, urozmaicone, bogate w witaminy posiłki przygotowywane profesjonalnie w przedszkolnej kuchni.

W „Słonecznej Chatce” dzieci:

uczą się w trakcie zabaw i ćwiczeń,

nawet najmłodsze 2,5 latki znajdą u nas wesołą zabawę

doskonalą i nabywają nowe sprawności i umiejętności,

nabierają doświadczenia w zakresie samoobsługi,

uczą się odpowiedzialności i konsekwencji w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi

wspierają się wzajemnie, pokonują trudności, nie poddają się w codziennych zadaniach

uzyskują szereg sukcesów w wielu dziedzinach – tych małych w grupie i tych spektakularnych w konkursach o różnej randze.

stają się śmiałe, otwarte, potrafią pytać i szukać odpowiedzi na różne pytania.

Wasze Dzieci powierzone naszej opiece traktujemy jak własne pociechy, rozmawiamy o ich potrzebach, możliwościach, znajdujemy wspólne pole do działania dla dobra najmłodszych Obywateli naszego miasta.
Zaufajcie nam