ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Czy jest duży, czy jest mały
Zawsze chętny do zabawy.
A kto? Oczywiście Pluszowy Miś!!!!

Święto Pluszowego Misia to stały element naszego przedszkolnego kalendarza imprez. W tym roku przygotowały je panie Wiola Ogiołda i Wiola Haberla z grupy „Krasnoludków”. Spotkaliśmy się wszyscy w pięknie udekorowanej sali „Motylków” i przywitały nas dwie panie Misiowe , które poprowadziły cała uroczystość. Dzieci brały udział w różnego rodzaju konkursach: „Chodzenie po linie z misiem w ręku”, „Przejście misiów leśną ścieżką”, „Wyjadanie miodku”. Był także przygotowany konkurs dla pań- z zawiązanymi oczami musiały narysować postać misia. Wszystkie grupy zaprezentowały też wiersze i piosenki o pluszakach, a później bawiliśmy się razem na „Misiowej dyskotece”. Na koniec nie zabrakło „misiowego tortu”, którym zostały poczęstowane wszystkie dzieci.