KONIEC ROKU U MUCHOMORKÓW

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas!
Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz.

Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami,
odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami.

Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata,
ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata.

Jeszcze wakacje przed nami, wycieczki i długie podróże,
potem dzwonek nas powita w nowym mundurze.

Uroczyste zakończenie roku u Muchomorków odbyło się 17 czerwca 2015 r.  Trzy lata minęły jak „ z bicza trzasnął” i znów przed dziećmi i ich rodzicami kolejny ważny etap: szkoła.  Przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany pod okiem p. Ewy, rozdały rodzicom podziękowania za trzyletnią współpracę ze SŁONECZNĄ CHATKĄ.

Nie obyło się bez niespodzianki- rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi przygotowali pożegnanie dla pań- wiersze i piosenki. Później był słodki poczęstunek , również przygotowany przez rodziców.

Następnego dnia – 18 czerwca – Muchomorki żegnały się z kolegami z przedszkola, p. dyrektor, wszystkimi paniami i p. Piotrkiem. Wszyscy pracownicy  obdarowani zostali  pamiątkowym breloczkiem- aniołkiem wykonanym przez dzieci z pomocą p. Ewy.

Kategorie: Wydarzenia