URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

27. 11. 08 r. wszystkie dzieci zebrały się w sali 6-latków, by tam uroczyście obchodzić Trzecie Urodziny Pluszowego Misia. Po wysłuchaniu opowiadania  o pierwszym Pluszowy Misiu przedszkolaki wspólnie odśpiewały piosenkę z dobranocki pt. „Miś Uszatek”. Później maluszki wyrecytowały wiersz „Miś różowy”, a sześciolatki „Nie obejdzie się bez misia”. Była również zabawa przy piosence „Jadą , jadą misie”, układanie dobieranki obrazkowej „Przyjaciele Pluszowego Misia”, pokonywanie labiryntu oraz konkurs na spostrzegawczość- dostrzeganie różnic w obrazkach. Wszyscy podziwiali też wystawę prac o misiach wykonanych przez dzieci ze SŁONECZNEJ CHATKI. Na koniec zabrzmiało uroczyste „100 lat!!”, był także tort z trzema świeczkami. Imprezę, jak co roku przygotowała i poprowadziła pani Gizela Teodorowska.