WIOSENNE KONKURSY

Okres wiosenny i świąteczny to czas, w którym różne instytucje organizują różnego rodzaju konkursy dla przedszkolaków. Dzieci ze SŁONECZNEJ CHATKI wzięły udział w następujących konkursach:

• Konkurs plastyczny na „Kartkę wielkanocną”- organizator: Klub Garnizonowy Lubliniec. Udział wzięły dzieci z grupy 6-latków i 5-6- latków.
  • Konkurs plastyczny Świąteczna pisanka”- organizator: MDK Lubliniec. Udział wzięły dzieci z grupy 6-latków , 5-6- latków, 4- latków i 5-latków.
  • Konkurs plastyczny „Nie jestem sam- pomagam” – organizator: Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 3 Lubliniec. Udział wzięły dzieci z grupy 6-latków i 5-6 latków.
  • Konkurs recytatorski dla dzieci 6- letnich „Za wielkanocnym barankiem” – organizator: Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 3 Lubliniec. Udział wzięły dzieci z grupy 6-latków Julka Knop  i Julka  Cebula.
  • Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej – organizator: Zespół Szkół Nr 2 im . M Grzegorzewskiej  Lubliniec. Udział wzięły dzieci z grupy 5-latków, 5-6 latków i 6-latków.
  • Konkurs plastyczny  „Ekologia modne słowo”- organizator:  Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Komenda Śląskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego w Katowicach