WYCIECZKA DO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO W PAWEŁKACH 18.06.2009

18 czerwca 2009 r. pani Dyrektor przygotowała dla wszystkich dzieci wspaniałą niespodziankę – zaprosiła nas na całodniową wycieczkę do schroniska młodzieżowego w Pawełkach.
Na wycieczkę wyruszyliśmy zaraz po śniadaniu. Dla wszystkich nas było to bardzo ważne wydarzenie: po raz pierwszy podróżowaliśmy sami, bez rodziców, a niektórzy po raz pierwszy jechali autobusem.
Czas na wycieczce spędziliśmy na wesołej zabawie z kolegami i ze swoimi paniami.
Wielką atrakcją był przejazd bryczką w pobliżu schroniska. Mogliśmy się przekonać, w jaki sposób podróżowali ludzie wtedy, kiedy nie było jeszcze samochodów.
W przerwie zabawy zjedliśmy obiad, a później pan Piotrek rozpalił grill i  panie zaprosiły nas na smaczne , pieczone kiełbaski.
Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.
Bardzo dziękujemy za tak miłą wycieczkę!!!