XIV POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY

XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Na ochronie środowiska twoje zdrowie zyska”. Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Lublińcu. Cele konkursu to: uwrażliwienie na potrzebę ochrony środowiska przyrodniczego, zapoznanie z różnymi formami ochrony przyrody, wzrost świadomości prozdrowotnej, integracja dzieci i młodzieży sprawnej z ich rówieśnikami z różnymi rodzajami i stopniami niepełnosprawności poprzez edukację ekologiczną. W konkursie wzięły udział dzieci z grupy MOTYLKI: Hanna Staleronka, Dominika Kuś, Franciszek Kraska, Adrianna Smołka, pod kierunkiem nauczycielki – Urszuli Słoty.

II WYRÓŻNIENIE otrzymała DOMINIKA KUŚPrace można oglądać w holu Miejskiego Domu Kultury.