DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKÓW

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Motylków” odbył się dnia 16 stycznia 2014r. Dzieci wcieliły się w tancerzy i tancerki „flamenco” i zabrały swoich bliskich na słoneczną Costa Brawę w Hiszpanii. Nie zabrakło słynnego śpiewaka Julio, czyli Szymona, który zaśpiewał piosenkę „Ta Dolores” w towarzystwie tancerek. Przedszkolaki przedstawiły  scenkę z życia byczka Fernando, który zamiast walczyć na arenie wolał wąchać kwiaty i odpoczywać pod ulubionym drzewem. Cała grupa wykonała układ taneczny w rytmie pasodoble z chustkami. Całości dopełniły piękne stroje i okolicznościowe wiersze i piosenki. Uroczystość prowadzili konferansjerzy : Wiktoria M. i Bartek. Dzieci obdarowały dziadków i babcie ramkami z odlewów gipsowych, które własnoręcznie pomalowały. Na zakończenie wszyscy częstowali się słodkościami przyniesionymi przez rodziców.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku i przygotowanie dzieci do występu.    Wioletta Ogiołda