DZIEŃ MAMY I TATY W 5-LATKACH

31 maja 5-latki zaprosiły rodziców do przedszkola na przedstawienie pt „Cyrk Przedszkolaczek zaprasza”. Dzieci przedstawiły rodzicom swoje umiejętności w sposób zabawny i humorystyczny. Byli żonglerze z piłkami, linoskoczkowie – pokazywali trudną sztukę „chodzenia po linie”, był czarodziej ze swoim czarodziejskim cylindrem.Nie zabrakło również zwierząt: były konie oraz tresowane żaby. Artyści otrzymali gromkie brawa. Po przedstawieniu dzieci zaprosiły rodziców na podwieczorek, który przygotowały samodzielnie – galaretkę z owocami i bitą śmietaną.

Dorota Tadeusiak -Śliwa