gify-ruchome-misiegify-ruchome-misiegify-ruchome-misiegify-ruchome-misiegify-ruchome-misie

Dziś Dzień Pluszowego Misia,
Podziękować zatem czas
Podobnemu do pączusia,
Co pocieszy zawsze nas.

Dnia 26 listopada w naszym przedszkolu w wyjątkowo uroczysty sposób świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od przywitania wszystkich dzieci oraz ich misiów. Następnie wesoło bawiliśmy się przy misiowych przebojach oraz obejrzeliśmy prezentację multimedialną o historii powstania pluszowego misia i znanych misiach z dziecięcych bajek. Chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie na „najszybsze zlizywanie miodu z talerzyka”. Rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt. „Mój miś”, w którym dzieci wykazały się niezwykłym talentem i pomysłowością. Ważnym punktem naszej uroczystości były odwiedziny Kubusia Puchatka, który przeczytał nam jedną ze swoich historii oraz obdarował nas słodkim upominkiem. Ciekawą atrakcją była „misiowa fotobudka” przygotowana przez nauczycielki prowadzące uroczystość, w której dzieci mogły sobie robić zdjęcia. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Anna Świder