KONKURSY I NAGRODY rok szkolny 2008/2009

Panie Gizela Teodorowska i Urszula Słota wzięły udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu Akademii Misia Haribo, którego celem było opracowanie scenariuszy, oraz udokumentowanie przeprowadzonych zajęć na  temat „Życia niedźwiedzi brunatnych”.  Przedszkole zdobyło III miejsce- otrzymaliśmy dyplom, gry edukacyjne i drobne upominki.

03 kwietnia 2009 r, w MDK w Lublińcu o godz. 12.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Świąteczna Pisanka Wielkanocna”. Do konkursu przystąpiły prawie wszystkie dzieci z grup 6-cio i 5-6-latków. W kategorii dzieci przedszkolnych zwyciężyła Aleksandra Serafin, a Kacper Kosiak otrzymał wyróżnienie.

Ola Serafin została też laureatką  III konkursu plastycznego „Świąteczna Kartka Wielkanocna” organizowanego przez Klub Garnizonowy w Lublińcu- zajęła I miejsce.

Życzymy dalszych sukcesów. Tak trzymać!.